top of page
Projekt bez tytułu(1).png

PIERWSZA WIZYTA

90 minut                                     

Cena: 120 EUR

 

Podczas pierwszej wizyty omawiam z Państwem pełną historię choroby, w tym występujące objawy, dietę i styl życia. Zapoznaję się również z historią zdrowia w Państwa rodzinie i poszczególnymi układami całego ciała, aby lepiej zrozumieć stan Państwa zdrowia. Pomoże to zająć się pierwotną przyczyną obecnych dolegliwości. Wspólnie tworzymy obraz stanu Państwa zdrowia i wyznaczymy cele lecznicze. Niekiedy mogą być wymagane dodatkowe badania laboratoryjne, które zostaną omówione podczas konsultacji. W ciągu 24-48 godzin otrzymają Państwo pocztą elektroniczną plan leczenia zawierający moje zaleceni wraz z receptę ziołową.

Herbal Medicine

WIZYTA KONTROLNA                     

30 minut                                      

Cena: 80 EUR

 

Po pierwszej konsultacji zwykle koniecznych jest kilka wizyt kontrolnych co 3-4 tygodnie w celu oceny postępów w leczeniu.  W trakcie konsultacji kontrolnej omówimy poprawę objawów, aby pomóc w sterowaniu i dostosowaniu leczenia. Zinterpretuję wyniki zleconych badań laboratoryjnych. Kiedy zaczną Państwo zauważać znaczącą poprawę swojego zdrowia i samopoczucia, nasze wspólne wizyty będą się stopniowo oddalać w czasie. Wówczas będą Państwo będziesz potrzebować mniejszego wsparcia w postaci ziół i suplementów.

Mobile Phone

KRÓTKA KONSULTACJA               

15 minut                                       

Cena: 40 EUR

 

Krótkie konsultacje są dostępne tylko dla obecnych klientów cierpiących na nagłe i ostre dolegliwości, takie jak katar sienny, przeziębienie, angina, owrzodzenia, bóle menstruacyjne lub problemy ze snem. Krótkie konsultacje pozwalają również na długoterminową, stałą opiekę i powtarzanie recept ziołowych.

Opłata za konsultacje: co obejmuje?

Opłata za konsultacje obejmuje czas, który wspólnie spędzam z Państwem na zebraniu historii medycznej oraz dodatkowo czas, który przeznaczę na postawienie diagnozy, opracowanie indywidualnego planu leczenia i sformułowanie recepty ziołowej.

Zasady anulowania

Moim celem jest zapewnienie wysokiej jakości opieki zdrowotnej wszystkim pacjentom na czas. Proszę zrozumieć, że terminy spotkań są ograniczone. Jeśli chcesz odwołać wizytę, wyślij e-mail. Rezygnacje dokonane 72 godziny lub więcej przed terminem wizyty otrzymają 100% zwrotu pieniędzy. Rezygnacje dokonane w ciągu 48 godzin otrzymają 50% zwrotu. Rezygnacje dokonane w ciągu 24 godzin lub mniej nie otrzymają zwrotu pieniędzy.

bottom of page